Girdziusas's Weblog

Just another WordPress.com weblog

Č.Lapinskas. POLIGRAFAS 2012/04/28

Filed under: Uncategorized — Alfredas Girdziusas @ 9:25
Tags: , , ,

Konfederacija Lietuvos Jungtinis Demokratinis Judėjimas
http://www.demokratija.net/ – „Google“ kopija
Prieš 1 dieną (-ų) – … savanorių draugijos vado Broniaus Pacevičiaus šviesiam atminimui. … Edvardas Čiuldė, Vytautas Rubavičius, Romualdas Ozolas, Bronius …
POLIGRAFAS
Paskelbta: 2012/02/29
Lietuvos karalystėje (vadinkim tiesiog Lietuva) gyventi nenuobodu. Kasdieną vis kokia nors naujiena. Esama nuomonių, kad tokią įvykių raidą lemia politinė ar seksualinė korupcija. Nors esti požymių, kad kai kurie veikėjai dar gyvi atsikratė dviveidiškumo, vadinamo politika, ir niekina savigarbos neturėjimą, vadinamąją diplomatiją. Gali pasijusti kaip viduramžių Vatikane.
(Klaus-Ruediger Mai/ Vatikanas. – Vilnius: Alma littera,2010. – 464p.)
Iš visų menų labiausiai klesti nepranokstamas intrigų menas. Bažnyčia pretenduoja į Valstybės žemes, kad jas pardavusi spekuliantams užsidirbtų 4 mlrd. Litų. Ar ne svieto pabaiga, kai dominuoja ir valdo godulys. Lietuvoj teisybė – kaip šiknoj šviesybė. Visai neaišku, ką daryti su tuo drakonu, – nugalabyti ar užkutenti. Man asmeniškai imponuoja užkutenimo variantas. Dvare nuolat rezgamos juodinančios užkulisinės intrigos. Šių sportinių batalijų lyderiu pastaruoju metu regis tapo prokurorai.
Prokurorai
Mane kaip pilietį ir karininką ypač įžeidė GP veiksmai „Snoro“ aferoje. Nežinau, kas tą žinią nunešė L. rytui ar pardavė bankininkams, bet kaltė tenka tik prokurorams. Juk tai jie organizavo „slaptą“ linksmą vakarėlį. Gaila, kad negaliu pakviesti į dvikovą. Belieka ilgėtis laikų, kai karininkai išsiaiškindavo akis į akį. Prokuratūros vadovai aiškinasi taip nevykusiai, tarsi būtų spuoguoti paaugliai. Ministras Palaitis apskritai „nei prie ko“.
Klausimas esminis – kam jie apskritai reikalingi. GP, VSD – ką jie saugo ir ką gina? Savo piliečių sekimas, tąsymas po teismus „dėl garbės ir orumo“ arba sugalvoti kaltinimai (kaip Kusaitei) yra tokio žemo lygio, kad blogiau neįmanoma. Prasimanė kariauti su savo piliečiais. Vis ieško progų bauginti, gniuždyti ar materialiai apiplėšti. Jei teismai elgtųsi oriai, tai apskritai tokių bylų neimtų svarstymui. Galite laikyti tai įžeidimu. Bet tokiu būdu jus įžeis dešimtys, šimtai tūkstančių Lietuvos žmonių.
Kokia išeitis?
Susitarkim taip. Mes, t.y. piliečiai gyvenam laimingai sau, o jūs – gyvenkit su savo paslaptimis ir poligrafais. Ir nekiškit nosies į mūsų gyvenimus. Galit užsibarikaduoti savo juodoje dėžėje, netgi langus užsimūryti. Arba eikit sau „šieno ravėti“. Arba bėkit į užsienį.
Esu tikras, kad jūsų paslaugų niekas nepasiges. Galite net miegoti darbe, apsikabinę savo poligrafus. Tada pamatysite, kokia tai kančia saugoti paslaptis, kai negali jų nei parduoti, nei kam nors papasakoti. Tuo tarpu Seimo antikorupcijos komisija viską išsiaiškins ir dės tašką.
Dar laisvalaikiu galėtumėt poligrafu patikrinti mano brangiąją kaimyne Matildą. Apsimeta „šventuole toskaniete“ iš XI a., bet esama žinių, kad net popiežius keisdavo. Mano prisirišimo prie Matildos tikrinimo rezultatai tikrai nepablogintų. Bet būtų juoko.
Mes apsieisime be visokių bildukų, begėdžių šnipelių ir provokatorių. Tokia mūsų politinė ir seksualinė valia. Kur kas įdomiau kurti šviesų, atvirą gyvenimą nesidairant į KGB ar dar kokias sugalvotas šmėklas. Mums pakaks ir politinės valios, ir pasirinkimo, ir patriotizmo. Nes nusipelnėme gyventi linksmiau.
Pagarbiai Č.Lapinskas, Vilnius, 2012.02.28

P.S. Skiriu Lietuvos kariuomenės savanorių draugijos vado Broniaus Pacevičiaus šviesiam atminimui.

Reklama
 

One Response to “Č.Lapinskas. POLIGRAFAS”

  1. Raimundas Palaitis, buvęs taip vadinamas VRM ministras, kai kam prisistatinėjantis kaip kiaulių piemuo, jau išbruktas iš posto. Ką aš jam ir sakiau dar 2009 metų pradžioje apie jo laikinumą VRM. Eilė kitų turėtų būti, bet…


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s